У коледжі продовжуються заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

7 грудня відбувся гостьовий вебінар для студентів ІІ курсу за участі фахівця Конотопського міського центру соціальних служб Неллі Шевчук. Психологиня обговорила зі слухачами тему «Як захистити себе від насильства в сімї».

Зустріч пройшла у форматі Zoom-конференції. Під час спілкування учасники поговорили про види та прояви насильства, ознайомилися з його можливими причинами, розглянули реальні життєві ситуації, що ілюструють насильство у сімї, а також наслідки цих ситуацій.

Важливою для студентської молоді стала інформація про 5 кроків, які допомагають захистити себе від насильства в сім’ї: не терпіти, не мовчати, просити про допомогу, знайти безпечне місце, шукати вихід!

Здобувачі освіти отримали контакти служб та організацій, що працюють у напрямку протидії домашньому насильству, та завершили захід словами : «Любити, не можна бити!».

Щиро дякуємо за співпрацю фахівцям Конотопського міського центру соціальних служб. Попереду ще багато планів та спільних заходів.