Заняття на виробництві – важлива складова підготовки висококфаліфікованих спеціалістів

14 листопада 2022 р. для здобувачів освіти Класичного фахового коледжу Сумського державного університету, зокрема молодших бакалаврів та фахових молодших бакалаврів спеціальності 133 Галузеве машинобудування, було проведено заняття на ТОВ «Мотордеталь-Конотоп».

Провідні фахівці підприємства – головний металург Тринитко М.О., заст. начальника механічного виробництва Куліш А.О., зав. лабораторії Коломієць Л.М. – ознайомили студентів із його роботою: з продукцією, яка випускається на заводі, структурою, діяльністю основних та допоміжних підрозділів.

Особливу зацікавленість присутніх викликала робота ливарного виробництва, цеху обробки гільз циліндрів, випробувальної лабораторії.

Висловлюємо подяку адміністрації ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» за цікаве та змістовне заняття. Переконані, такі зустрічі дають змогу здобувачам освіти поглибити й закріпити теоретичні знання, які вони отримали в Коледжі, та сформувати професійну відповідальність.