Студенти 3 курсу спеціальності «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій» продовжують опановувати предмет Геодезія

21.11.2022.jpg

В «Класичному фаховому коледжі СумДУ» продовжується навчання. Студенти третього курсу спеціальності «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій» продовжують опановувати предмет Геодезія. Теоретичну частину було опрацьовано в дистанційному форматі. А от роботу з геодезичними інструментами дистанційно не опануєш. Перешкодою до вивчення геодезичних приладів може бути погода. Та для початкового ознайомлення з улаштуванням теодоліту, опануванням роботи з ним достатньо розташувались на ґанку 1 корпусу, за будь якої погоди. Попрацювавши з теодолітом, студенти краще засвоять теоретичні лекції.