Студентам І курсу розповіли про мінні загрози

В останній день листопада представники Конотопського територіального центру Товариства червоного хреста України провели зустріч зі здобувачами КФК СумДУ на тему «Мінна безпека та залишки війни». Через повітряну тривогу захід пройшов в укритті і це лише підкреслило важливість теми заходу в умовах реалій сьогодення.

Інструктори Сергій Леонтович та Лариса Сахно розповіли про види вибухонебезпечних предметів, зупинилися на інформації про кожен із них, поінформували про способи їхнього маскування ворогом та механізми спрацювання. Особливий акцент був приділений протипіхотним та ручним вибухонебезпечним боєприпасам.

Студенти дізналися про те, як діяти у випадку виявлення тих чи інших боєприпасів та отримали настанови фахівців стосовно того, як рухатися в місцях, де проходили бойові дії чи відбувався рух військової техніки.