Прикладне значення фізичної та військової підготовки в майбутній професії

20 грудня 2022 р. викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ циклової комісії фізичного виховання та здоровя людини, а також здобувачі освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт у режимі онлайн взяли участь у Міжнародній науково-практичнії конференції «Прикладне значення фізичної та військової підготовки у майбутній професії».

Мета заходу – активізація наукових та прикладних досліджень із питань удосконалення фізичної і військової підготовки в умовах сьогодення.

Були представлені 13 напрямків роботи конференції, зокрема: «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта», «Формування компетентностей здобувачів освіти в освітній галузі «Фізична культура», «Проблеми організації фізичної та військової підготовки серед військових фахівців» тощо.

Цей досвід став корисним, адже студенти у співавторстві з науковими керівниками подали тези, які в подальшому будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів конференції.