Перспективи впровадження та розширення програми внутрішньої академічної мобільності

23 листопада 2022 р. відбулася чергова зустріч Координаційної ради коледжу із здобувачами освіти – учасниками програми внутрішньої академічної мобільності, присвячена підбиттю підсумків програми.

Активну участь у програмі внутрішньої академічної мобільності між Конотопським інститутом Сумського державного університету та Відокремленим структурним підрозділом «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету» з підготовки фахівців освітнього ступеня «молодший бакалавр» щодо реалізації програми у формі навчання взяли здобувачі освіти. Зокрема, з курсів «Українознавство (зі змістовним модулем «Комунікативний курс української мови») – Данченко В.В. (гр. Б-21), Галкін Д.В. (гр. ФК-21), Оборський В.В. (гр. М-21), Петрухан О.С (гр. М-21) та «Вища математика (зі змістовним модулем «Теорія ймовірностей і математична статистика»)» – Калантаєнко А.Є. (гр. ПО-21), Майба А.О. (гр. ГМ-21).

Усі названі вище здобувачі освіти успішно виконали програму внутрішньої академічної мобільності та отримали довідки із зазначеними результатами навчання.

У ході жвавої дискусії майбутні молодші бакалаври поділилися своїми враженнями від навчання за програмою академічної мобільності, обговорили можливі перспективи подальшого впровадження та розширення цієї форми навчання.