Гостьова лекція як необхідний компонент освітньої діяльності щодо обміну досвідом

25 січня 2023 р. для здобувачів освіти спеціальності 133 Галузеве машинобудування Класичного фахового коледжу відбулася гостьова лекція на тему «Застосування програмного забезпечення «Nanjing Swansoft CNC Simulator» у програмуванні на токарних верстатах із ЧПК», яку провів завідувач секції «Технологія машинобудування, верстати та інструменти» Сумського державного університету, кандидат технічних наук Дегтярьов Іван Михайлович.

Під час лекції обговорювалися проблемні питання, пов’язані, зокрема, із перспективами широкого застосування в машинобудівному виробництві сучасного високопродуктивного обладнання з числовим програмним управлінням відповідно до положень Міжнародної організації по стандартизації (ISO) та Асоціації електронної промисловості (ЕІА). Іван Михайлович продемонстрував присутнім можливості та роботу програмного забезпечення «Nanjing Swansoft CNC Simulator» на прикладі симулятора токарного верстата із ЧПК FANUC 0TD, який дозволяє отримати безпосередній досвід програмування та роботи з найсучаснішими ЧПУ для токарної обробки.

Щиро дякуємо Івану Михайловичу за високопрофесійну лекцію, обмін досвідом та співпрацю з нашим коледжом.