Зустріч у Музеї історії спорту міста Конотопа: виїзне засідання наукового гуртка фізичної культури і спорту

07 грудня 2022 р. засідання наукового гуртка фізичної культури і спорту «Спортивний Олімп», учасниками якого є здобувачі освіти Класичного фахового коледжу СумДУ, відбулося в Музеї історії спорту міста Конотопа, що знаходиться в приміщенні Міського центру фізичного здоров’я населення «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ».

Цікаво, що на цю зустріч був запрошений голова Конотопської лекторської групи ветеранів війни, армії та Збройних сил України, автор книг з історії спорту Конотопщини СИДОРЕНКО Віктор. Він розповів гуртківцям про становлення спорту в нашому краї з початку ХІХ ст. та переплетіння його з історією коледжу, а також про спортивні досягнення конотопчан наприкінці ХХ – початку ХХІ ст.

Висловлюємо подяку Віктору Борисовичу за цікаву та змістовну лекцію.