Використання матеріальної бази коледжу в освітньому процесі

Однією з важливих організаційних форм освітнього процесу є проведення лабораторних занять.

03 лютого 2023 р. для здобувачів освіти ОС «Молодший бакалавр» Класичного фахового коледжу СумДУ ОП «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» та «Професійна освіта. Будівництво та зварювання», які вивчають дисципліну «Будівельне матеріалознавство», було проведено лабораторну роботу в спеціалізованій лабораторії коледжу. Саме завдяки цьому виду роботи студенти набувають навички, які притаманні фаховим спеціалістам; покращують знання та розуміння предметної області та професійної діяльності; проводять дослідження на відповідному рівні з обробкою та аналізом інформації; розвивають прагнення до збереження навколишнього середовища. Серед фахових компетентностей вони отримують знання технології виготовлення, технічних характеристик сучасних будівельних матеріалів, виробів, конструкцій; здатність розраховувати оптимальний склад будівельних матеріалів.

Незважаючи на складні та непередбачувані умови цього навчального року, здобувачі освіти виявляють тверду волю до освоєння нових знань та із задоволенням відвідують заняття.