PDFДрук

Підвищення кваліфікації бібліотекарів коледжу

29 березня викладачі та бібліотекарі Класичного фахового коледжу взяли участь у навчально-оглядовому вебінарі «Електронні ресурси, сервіси та послуги бібліотеки СумДУ».

Основними завданнями цієї зустрічі були: популяризація інформаційних ресурсів, послуг та сервісів для навчання, викладання, наукових досліджень; забезпечення якісного інформаційного забезпечення освітніх програм для успішного проходження їх акредитації.

Директорка бібліотеки СумДУ Ольга КРИЦЬКА ознайомила учасників з корисними можливостями сайту бібліотеки, електронного каталогу, репозитарію.

Головний бібліограф Яна ФАНДІКОВА докладно розповіла про онлайн-послуги (УДК, тематичний підбір літератури, редагування списку джерел, інформування, сканування та доставка, міжбібліотечний абонемент RapidILL та ін.) та як саме можна ними скористатися.

Завідувачка сектору інформаційно-аналітичної роботи та е-ресурсів Наталія ДУДЧЕНКО надала інформацію про міжнародні повнотекстові та наукометричні бази даних – огляд та отримання віддаленого доступу.

Дякуємо за високий рівень проведення вебінару та можливість отримати нові знання!