PDFДрук

Безпека рятує життя: тиждень охорони праці та безпеки в Класичному фаховому коледжі СумДУ

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також наголосити, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

За оцінками Міжнародної організації праці, щорічно відбувається понад 270 млн нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше трьох днів, і від майже 160 млн випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день у світі вмирають у результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5 тис. осіб, у рік – від 2 до 2,3 млн осіб.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну питання безпеки праці набуло нового значення. Тисячі підприємств продовжують функціонувати, попри додаткові щоденні ризики та випробування. Організувати охорону праці в умовах воєнного стану – надскладне завдання, до виконання якого потрібно підготуватися належним чином.

Відповідно до тижня охорони праці та безпеки в освітньому закладі та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в 2023 р. «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі» в Класичному фаховому коледжі були проведені години спілкування зі здобувачами освіти.

Організація безпечних та нешкідливих умов праці, виконання правил безпеки є першочерговим нашим завданням. Це запорука збереження найціннішого – людського життя. Разом ми зможемо забезпечити безпечне та здорове майбутнє для українських працівників, а також відновити країну після війни.