PDFДрук

Новий вектор професійного успіху: директора Класичного коледжу СумДУ було обрано Головою Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Сумської області

02 травня 2023 р. в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками закладів фахової передвищої освіти з питань прийняття Положення про Раду директорів закладів фахової передвищої освіти Сумської області, обрання Голови Ради та його заступника.

Класичний фаховий коледж Сумського державного університету щиро радіє та пишається, що на посаду Голови Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Сумської області одноголосно було обрано директора освітнього закладу – ГРЕБЕНИК Тетяну Вікторівну.

Тетяна Вікторівна – перша жінка-директор в історії Класичного фахового коледжу, канд. пед. наук, доцент, відмінник освіти, активний громадський діяч, досвідчений, ініціативний керівник, здібний адміністратор та організатор. Вона сформувала справжню команду однодумців та завжди робить акцент на поєднанні кращих традицій із новітніми технологіями, на самовдосконаленні колег, реалізації та самодостатності здобувачів коледжу в житті.

Завдяки високому рівню сформованості професійної компетентності керівника та творчому підходу до управлінської справи, ГРЕБЕНИК Т. В. забезпечує вміле, висококваліфіковане управління освітнім процесом в коледжі у цілому та контрольно-аналітичною діяльністю зокрема, успішно співпрацює з партнерами освітнього закладу.

Колектив коледжу та здобувачі освіти вітають Тетяну Вікторівну з обранням на таку відповідальну посаду та бажають наснаги в цій нелегкій справі, успіхів, невичерпної енергії, позитивних і високих результатів у нових починаннях, креативних проєктів, цікавих ініціатив, міцної підтримки колег. Переконані, її мудрі рішення, професіоналізм, досвід, відданість своїй роботі, управлінський талант, людяність та відкритість допоможуть реалізувати поставлені завдання, здійснити задумані плани та сприятимуть розвитку фахової передвищої освіти регіону.

Мирного неба та якнайшвидшої Перемоги!