PDFДрук

Заняття на виробництві: здобувачі коледжу відвідали телекомунікаційну компанію «Зурбаган»

Телекомунікаційна компанія «Зурбаган» – один з основних операторів кабельного телебачення та інтернет-провайдерів нашого міста. Головне завдання цієї організації – надання високотехнологічних послуг населенню і підприємствам міста та регіону.

04 травня 2023 р. на підприємстві «Зурбаган» для здобувачів ІІІ курсу Класичного фахового коледжу СумДУ спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія в межах навчальної дисципліни «Комп’ютерні системи та мережі» було проведено урок на виробництві.

Мета цієї зустрічі – ознайомити студентів із сучасним обладнанням, сформувати усвідомлене розуміння майбутньої професії, її особливостей, підготовка до подальшої самостійної трудової діяльності.

Провідні спеціалісти «Зурбагану» ознайомили здобувачів освіти з історією створення компанії, власне організацією роботи в сфері інформаційних та комунікаційних технологій, зі фстратегією розвитку сучасних телекомунікацій, із процесом зварювання оптового волокна; показали та розповіли про обладнання, яке застосовується при прокладанні мереж; відповіли на фахові питання.

Також присутні мали змогу побачити основні відділи компанії. Студентів цікавило питання, як потрапити на виробничу практику на підприємство, а згодом – на стажування чи безпосередньо на роботу.

Без сумніву, такі уроки на виробництві сприяють співпраці коледжу та потенційних стейкхолдерів міста.

Дякуємо керівництву телекомунікаційної компанії «Зурбаган» за змістовне заняття та сподіваємося на подальші плідні цікаві зустрічі.