PDFДрук

У Конотопі провели фестиваль для проактивної молоді міста


Цього тижня на базі Класичного коледжу СумДУ відбувся фестиваль неформальної освіти «Синьо-жовті UA». Реалізатором проєкту виступила ГО «МОС «Новий час».

150 представників учнівської та студентської молоді міста прийшли на даний захід, щоб підвищити свої компетентності, набути нових знань та навичок, отримати потужний заряд настрою та мотивації, знайти нових друзів та ще більше згуртуватися навколо загальноукраїнських цінностей.

Під час відкриття фестивалю відбулась панельна дискусія зі спікерами(ками) проєкту, в ході якої вони поділилися секретами свого успіху та професійного досвіду з молоддю. Найцікавішим етапом фестивалю, за відгуками учасників, стали 10 тренінгів, до кожного з яких молодь долучалася за власним вибором. Серед тем тренінгів наступні: «Секрети акторської майстерності», «Непоборні – тренінгове заняття з самооборони», «Як відкрити власну справу – досвід підприємця», «Фінансово-економічний аукціон – тренінг з фінансової грамотності», «Штучний інтелект – вчимося застосовувати у навчанні та творчості», «Волонтерство від А до Я – як бути корисним для громади», «Психологія стосунків – як уникати конфліктів», «Вчимося рятувати й рятуватися – надання допомоги в різних надзвичайних ситуаціях», «Туристичні лайфхаки для любителів подорожувати пішки», національно-патріотична інтелектуальна гра «ALIAS Україна».

Від імені ГО «МОС «Новий час» висловлюємо вдячність спікерам проєкту, неймовірним мотиваторам і нашим добрим партнерам: керівниці народного театру «Смайл» Юлії Яценко-Мех, тренеру з бразильського Джиу-джитсу Евгенію Костенку, засновниці власного бренду одягу Катерині Кислиці, волонтеру, підприємцю Олександру Щербині, викладачці дисциплін «Інформаційні технології» Світлані Печенко, керівниці пластового осередку Наталії Тринитко, керівнику гуртка СЮТ Юрію Демидку та його колезі Валерію Малявчику, прес-офіцеру ДСНС Володимиру Боруті, вчителю економіки і фінансової грамотності Анатолію Олеху, психологині Юлії Бібік, а також відділу міської ради у справах молоді та спорту – за підтримку на всіх етепах підготовки та реалізації Фестивалю.

Підсумком реалізації будь-якого проєкту є враження. І вони є виключно позитивними як у учасників проєкту «Синьо-жовті», так і у тренерів. Підтвердженням тому є результати анкетування, проведеного серед учнівської та студентської молоді, а також відгуки спікерів. Фестиваль дав можливість зібрати в одному місці тих, хто прагне особистісного розвитку - молодь, і тих, хто може їм у цьому допомогти – тренерів. Одні – поділилися знаннями та досвідом, інші – радо їх прийняли.

Нагадуємо, проєкт неформальної освіти «Синьо-жовті UA» став одним з переможців конкурсу проєктів від інститутів громадянського суспільства, організований Конотопською міською радою.