PDFДрук

Представниці КФКСумДУ взяли участь у Форумі «Спільно – проти насильства»


Він проводився в межах проєкту «Розбудова потенціалу жіночих організацій для запобігання та захисту жінок і дівчат від ґендерного зумовленого насильства», що здійснюється ВГО «Жіночий консорціум України» за підтримки Міжнародного медичного корпусу, USAID.

На базі КФКСумДУ за сприянням відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту пройшов захід із запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство.

Тетяна Гребеник, Юлія Бібік та Тетяна Шульга представили успішні практики роботи у напрямку запобігання та протидії домашньому та ГЗН.

Під час заходу обговорили різні аспекти окресленого питання, познайомилися ближче з учасниками форуму для здійснення партнерської взаємодії, поділилися досвідом роботи у напрямку запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, окреслили перспективи співпраці.

Детально зупинилися на таких питаннях: запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство: поточний стан в регіоні; презентація карти послуг, бази організацій із запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство, психологічної, юридичної, соціальної, гуманітарної допомоги для жінок і дівчат Київського, Житомирського, Чернігівського, Сумського, Львівського, Чернівецького, Одеського та Запорізького регіонів. Карта як складова механізму перенаправлення; ознайомлення з досвідом учасників форуму у запобіганні та реагуванні на ГЗН. Висвітлення проблем і потреб щодо послуг і зокрема, перенаправлення; вироблення спільного бачення механізмів, процедур впровадження перенаправлення в регіоні у напрямку запобігання / реагування на ГЗН; узгодження путівника надання допомоги постраждалим від ГЗН у регіоні та його погодження; опрацювання Меморандуму щодо формування партнерської мережі взаємодії та перенаправлення у напрямку запобігання / реагування на ГЗН у регіоні; обговорення резолюції заходу з впровадження перенаправлення у регіоні.

Цей форум сприяв консолідації зусиль громади для посилення та підвищення ефективності діяльності у напрямку запобігання та протидії домашньому та ГЗН.