PDFДрук

Залучення працівників ДСНС до аудиторного заняття в КФК СумДУ: популяризація культури безпеки життєдіяльності серед молоді

25 травня 2023 р. на запрошення Класичного фахового коледжу Сумського державного університету НЕЧИПОРЕНКО Андрій Сергійович, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Конотопського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області, провів гостьову лекцію.

Цільовою аудиторією зустрічі стали як здобувачі фахової передвищої освіти, так і представники викладацького складу коледжу (Оксана РЯЗАНЦЕВА, Антон ГРЕБЕНИК).

У межах лекційного заняття з дисципліни «Безпека життєдіяльності та охорона праці» на тему «Основи виробничої безпеки: пожежна безпека» здобувачі освіти ознайомились із головними задачами пожежної профілактики, основними нормативними документами, що регламентують вимоги щодо пожежної безпеки; розглянули ключові поняття та визначення пожежної безпеки. Також спікер ознайомив слухачів із причинами пожеж та вибухів на сільськогосподарських підприємствах, окреслив пожежонебезпечні властивості матеріалів та речовин. Під час лекції запрошений фахівець-практик виокремив комплекс заходів, що спрямовані на виключення можливості виникнення пожежі. Були порушені питання систем запобігання пожежі та протипожежного захисту.

Важливою складовою заняття стало представлення прикладів із професійної діяльності.

Після лекції розгорнулася жвава дискусія та рефлексія за участі фахівця-практика, викладачів і здобувачів коледжу.

Щиро вдячні панові Андрію за те, що в цей надскладний для України період він знайшов час для зустрічі з нашими здобувачами освіти. Дякуємо ДСНС за сприяння в організації та проведенні навчального заняття в коледжі. Сьогодні ми розуміємо спільну нашу мету – активна і освічена молодь з основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Сподіваємося на подальшу співпрацю!