PDFДрук

НЕХАЙ В СЕРЦЯХ РОЗКВІТНЕ ВИШИВАНКА З ЛЮБОВІ, МИРУ, СПРАВЖНЬОГО ДОБРА!

altУкраїнську вишивану сорочку називають «молитвою без слів». Вона генетичний код нації, стібок за стібком покладений на білому полотні вправними руками, потужний оберіг від усякого лиха і, звісно ж, безцінна спадщина, що ідентифікує нас як українців у сучасному неймовірно швидкому глобалізованому світі.

Знаково, що свято української вишиванки вийшло за кордони нашої країни, досягло світових масштабів і стало Всесвітнім днем вишиванки. У цей день вишиванки одягають ще як мінімум у 50 країнах світу!

У музеї історії Політеху цього дня панувала особлива аура.

Надзвичайно цікавою, пізнавальною, по-родинному теплою й душевною стала зустріч із керівником літературної студії "Джерела", майстринею, творчою, креативною особистісю, дивовижною,  сонцесяйною жінкою - Іриною Михайлівною Козловою. Автентичні вишиванки - родинні реліквії, зворушливі історії кожної з них викликали неймовірну зацікавленість, щиру захопленість усіх присутніх. Святковий настрій, різнобарв"я вражень, море позитивних емоцій! Натхненні обличчя, вдумливі погляди, відчуття єдності, щемливо-приємний післясмак від приємного й корисного спілкування! І звичайно ж, світлини на згадку про нашу зустріч.

Щиро вітаємо всіх із Днем вишиванки! Єднаймося! Шануймося, бо ми цього варті!

<https://www.facebook.com/irina.kozlova.395?__tn__=K-R&eid=ARAYsnNYSgnupVL0NXko-p-7epD0b2LxbAuD66dTz_mLJrxkjEwsZl7RxdC0n5sia6rHXef2R3u5ZVHK&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARBGO_wGs94YPtjqDLwjWl8S0RtsRCV1KtbLNkS1jK_SV6vs5qrJm-szoIweLIIU4-unIWJ2iYIsNs46JA-Ix8mm2U2jDPcbw6umfQVjozawACXWpu83N4TjpOVEsPOG6SzV3VljU9bwzYUOaeW5Eq--jbgTll1znezAtvTm1YCWIiF-5GZBEcMVLP0-x_xo7pofz8GrTH6Iuo0bVzZEwumQFo6xuTJEfceYuOSYFNDsgoPT7jT5mKYyFZfHKz5yvE3IiiNOXk7Q9cCR2NV-i0JKq_gfHvjVLcirfarUXITXVmosZfDosXeRF9yVXFlAyOKXA6zBSaefh7xE_gUPzuY>