PDFДрук

Відбувся другий тематичний модуль "Курсу молодого камікадзе"(К.М.К.): ПЕРША МЕДИЧНА ДОПОМОГА

altЦього тижня студенти Політеху, Медичного училища та Індустріально-педагогічного технікуму отримували базові знання з надання першої невідкладної допомоги в рамках реалізації проекту «Сенсовне виховництво» по підготовці вихователів для літніх дитячих таборів.

Присутні навчилися основним правилам та послідовності дій при наданні першої допомоги в невідкладних ситуаціях, а саме: ознайомилися з першою допомогою при ранах і кровотечах, способами зупинки кровотеч, правилами і прийомами накладання пов’язок на рани, а також вчилися проводити реанімаційні заходи шляхом непрямого масажу серця.

Набуті під час тренінгу знання та навіички є надзвичайно актуальними та важливими, оскільки будь-хто може попасти в ситуацію, коли виникає необхідність надання першої медичної допомоги. Як надати первинну медичну допомогу постраждалій або травмованій людині - повинні знати всі люди в незалежності від віку, роду діяльності та соціального статусу. Надання первинної допомоги - прямий громадянський і людський обов'язок кожної людини (не тільки медичного працівника). Її значення яскраво проявляється в тому, що вона є вирішальною щодо швидкого одужання і повернення постраждалих громадян до нормального життя. Тому таку допомогу своєчасно може і повинен надати той, хто знаходиться поряд з потерпілим.

Нагадаємо: К.М.К. - це курс навчання вихователів дитячих таборів, який складається з 5-ти тематичних модулів, під час яких розглядатимуться такі теми:

1. Вікова психологія або чим 6 років відрізняється від 16?

2. Перша медична допомога.

3. Конфлікти в роботі вихователя.

4. Гуманістична освіта або чому дитина завжди права.

5. Методики роботи з дітьми (або, просто кажучи, анімація).

До викладання модулів залучаються кваліфіковані спеціалісти з досвідом практичної роботи в дитячих закладах відпочинку та оздоровлення.
По закінченню навчання всі охочі учасники матимуть змогу закріпити набуті знання на практиці, а також реалізувати організаторські здібності протягом літніх змін у дитячих оздоровчих таборах Сумської області.