PDFДрук

Студентська молодь зустрілася з ветеранами війни


21 жовтня на виховну годину в 221 групу завітав ветеран Другої світової війни, інвалід війни І групи, полковник ЗС у відставці Михайло Дмитрович КАЗАРЦЕВ.

Зустріч виявилася дуже змістовною, невимушеною і знайшла відгук у серцях студентів. Затамувавши подих, вони слухали Михайла Дмитровича, який розповідав про свій життєвий та військовий шлях. У свої 93 роки поважний ветеран продовжує виступати перед молоддю, писати поезію та прозу, займає активну громадську позицію.

Михайло Дмитрович закликав студентів добре навчатися, вести здоровий спосіб життя і бути патріотами своєї Вітчизни.

Нащадок козаків з Кавказу, він присвятив свої кращі вірші Конотопу та конотопцям, є автором багатьох збірок, які видавалися в м. Конотоп та м. Суми.

Побажаємо ветерану міцного здоров’я та миру, про який він мріє.

Цього ж дня студенти Політехнікуму груп 321, 322 та 521 також зустрілися з учасником бойових дій в Афганістані, полковником у відставці Миколою Сергійовичем ГУРІНИМ (на фото). Напередодні Дня визволення України від нацистських загарбників. який у нашій країні відзначається 28 жовтня, Микола Сергійович розповів молоді про нацистську навалу, підняв основні питання ведення бойових дій з ворогом, озброєння та підняття бойового духу наших захисників-співвітчизників. Окремо доповідач торкнувся і теми виконання інтернаціонального обов'язку українських військових під час війни в Афганістані та відповів на запитання, які озвучили студенти під час зустрічі.