PDFДрук

Політехівці відвідали заповідник «Качанівка»


Нещодавно студенти 621 групи спеціальності "Менеджмент" ПТКІСумДУ здійснили екскурсійну поїздку до Національного історико-культурного заповідника "Качанівка".

Подивитися у Качаніці дійсно є на що! Це і розкішна садиба, розташована у неймовірно красивому парку. У маєтку зберігається унікальна колекція картин, посуду, меблів, а також атрибутики українського козацтва, зібрана відомим колекціонером В.Тарновським. Дуже цікава експозиція фотографій із життя графських часів, а також малюнків і фото навколишніх поміщицьких садиб.

У Качанівці гостювали й творили видатні митці: Т.Г.Шевченко, М.В. Гоголь, композитор М.Глінка, художники В. Штернберг, І.Рєпін та інші. У музеї є експозиції, присвячені цим діячам. Саме в «Качанівці» написана опера «Руслан і Людмила» М. Глінки. Свідченням найглибшої поваги до генія композитора залишилася збережена в парку «Альтанка М. Глінки» — своєрідний малий музичний салон.

Неймовірно красивий і парковий комплекс! У ньому безліч вікових дерев, з-поміж яких є екзотичні. Гармонійно вписані в парковий ансамбль два ставки, альтанки, церкви, різноманітні скульптури.

Мальовничі краєвиди, ошатні архітектурні пам'ятки в тандемі з неймовірно теплою осінньою погодою створили дійсно гарний настрій та подарували можливість якісного відпочинку. Майбутні управлінці смажили шашлики, грали в рухливі ігри, співали пісні під гітару... Дійсно, осінь може бути казковою... якщо ти цього захочеш...