Волонтерка поділилася планами щодо своєї діяльності в Політесі

Kristalina Herman, яка днями прибула до Конотопа, 23 жовтня зустрілася з багаточисельним педагогічним колективом технікуму. Напередодні вона також мала бесіду з представниками студентського самоврядування.

Американка докладно розповіла про участь у проектах, якими займалася на батьківщині. А також озвучила своє бачення щодо організації її роботи зі студентами та викладачами в плані вивчення англійської та освоєння нових методик у її викладанні.

Крісталіна також повідомила, що хотіла б зайнятися вивченням теми голодомору в Україні та продовжити свою роботу над темою Голокосту, збиранням інформації про який вона займалася вдома.

У ході зустрічі волонтерка дала вичерпні відповіді на запитання присутніх.

На завершення висловила свою вдячність політехівцям за теплий прийом та поділилася враженнями від перших днів у Конотопі. До речі, Конотоп дуже схожий з її малою батьківщиною, тому й почувається в ньому дівчина майже, як удома.