PDFДрук

Завершився проект«Майстерня лідерів»


У середу, 13 листопада, у стінах Політеху відбулась робота п’ятої «Майстерні лідерів». Цього разу з учнівською та студентською молоддю працював експерт із бізнес-планування Антон Проценко.

Учасники майстерні вчилися ставити перед собою цілі, шукати дієві ресурси для втілення бізнес-проектів у життя, створювати бізнес-плани. Заняття вийшло цікавим і пізнавальним, викликало бурю емоцій у юних лідерів, дозволило підвищити рівень їхньої обізнаності щодо правильного планування своєї діяльності та втілення найсміливіших ідей у життя. По завершенні роботи майстерні кожна команда з числа учасників презентувала власний бізнес-проект і поділилася власним баченням щодо його реалізації.

У четвер, 14 листопада, під час концерту до Дня студента, були підведені підсумки реалізації проекту «Майстерня лідерів» та нагороджені всі його учасники.

Нагадаємо, що над створенням проекту «Майстерня лідерів» працювала активна молодь Громадської організації «Молодіжна організація студентів «Новий час», створеної на базі Політеху. Реалізація проекту стала можливою завдяки фінансуванню виконавчого комітету Конотопської міської ради в рамках щорічного конкурсу проектів.

Основною метою «Майстерні лідерів» є підвищення рівня освіченості молоді в питаннях лідерства.