Студенти привітали мотопіхотинців з днем народження бригади

17 лютого політехівці мали честь побувати на гостинах у військовослужбовців 58 ОМПБр імені Івана Виговського та привітали їх з п’ятою річницею з дня створення бригади.

Головна місія візиту - подякувати та низько вклонитися захисникам за можливість жити, працювати, навчатися в рідній та незалежній державі, за сильні руки, які тримають мирне небо над нашою головою, за мужність та хоробрі серця.

На знак вдячності та з нагоди свята студенти технікуму передали бійцям власноруч сплетені мотанки-обереги, державні прапорці з теплими вітаннями, а також подарували "лялечки - талісмани" солдатам строкової служби, які брали участь в урочистостях. Також учасники вокальної студії "Елегія" виконали для ювілярів музичні композиції.

Тільки підтримуючи один одного, у співпраці та взаєморозумінні, у єдиному прагненні до свободи, волі та незалежності, ми зможемо разом наблизити день нашої перемоги. Тож тримаймося разом!

Слава 58 ОМПБр!

Слава Україні!