PDFДрук

У технікумі провели онлайн нараду

24 березня під керівництвом директора Політехнічного технікуму Тетяни Гребеник відбулась адміністративна нарада. У відео-онлайн-режимі були обговорені питання дистанційного навчання студентів, нарахування соціальної стипендії у встановлені терміни, підготовка до ЗНО та проведення переддипломної практики.

Також була визначена дата онлайн-засідання атестаційної комісії та принципи роботи бібліотеки й відповідних робочих груп щодо підготови матеріалів з метою подальшого використання їх у науковій роботі викладачів та студентів. Обговорені питання виконання розпоряджень по закладу та питання, над якими працюватиме Рада з якості технікуму та методичне об’єднання наставників академічних груп. Визначені основні моменти в роботі психологічної служби та соціальної підтримки під час карантину.

Карантин триває, тож першочергове завдання – дбати про фізичне та психологічне здоров’я студентів та працівників закладу. Тож, продовжуємо дотримуватись умов карантину і використовувати цей час для саморозвитку. Накопичуємо досвід дистанційного навчання та рухаємося далі! До зустрічі у Політеху!