Великодній кошик для захисників – дякуємо, підтримуємо, віримо, чекаємо!

800-та доба повномасштабної агресії на території України з боку підступного ворога… Дякуючи нашим Силам оборони і кожному окремому захиснику, маємо сьогодні можливість прокидатися вранці і милуватися квітучою весною.

Традиційно у Класичному коледжі СумДУ напередодні свята провели акцію «Великодній кошик для захисників», започатковану в 2015-му році громадською ініціативою «Я – волонтер!», яка діє на базі нашого освітнього закладу.

Цьогоріч акцію підтримали члени студентського парламенту та закликали коледжан подарувати воїнам ЗСУ атмосферу душевного тепла і дому, виявивши милосердя та християнську любов до ближнього у ці Пасхальні дні, та свою вдячність тим, хто захищає наше сьогодення і майбутнє.

03 травня пасхальні смаколики разом з необхідними і корисними речами освятив ієрей Анатолій Ілюсін, після чого десятки посилок були відправлені в гарячі напрямки нашої країни на передову.

Цього дня також презентували (анонсували збір на Мавік-3), який маємо в наявності за передоплатою, але потрібні донати, щоб сплатити його повну вартість і відправити на фронт. Тож, долучайтеся до збору – разом ми – сила! Кожен донейт має значення, оскільки з маленьких струмочків наших донейтів складаються великі ріки допомоги (карта для донатів 5375 4112 0444 9743).

Дякуємо всім, хто не втомився і продовжує допомагати фронту! Хто постійно донатить, несе до пункту збору речі першої необхідності, допомагає фізично. Щира вдячність працівникам та групам студентів, які взяли участь в акції; учасникам фізико-хімічного гуртка, які виготовили такі необхідні зараз мазі від комарів та мошок; Тетяні Радько і волонтерам – за колосальну роботу у зборі, фасуванні та розподілі посилок по адресатам; а також учасникам клубу «Соціальне волонтерство», які їм допомагали; громадській організації «Майстри Конотопа» (керівник – Олена Ракітіна) та Анні Шекальовій, які приготували пряники з патріотичним декоруванням.

Перемога і мир у вільній незалежній країні - то найбільша мрія кожного свідомого українця. Не маємо сьогодні права на втому і зневіру: «борімося – поборемо, нам Бог помагає!».

З прийдешніми Великодніми святами! І нехай вони будуть тихими і по-родинному теплими для всіх нас, мирними і спокійними!