Гостьова лекція з перспективних наноматеріалів

26 квітня 2024 р. викладачі та здобувачі освіти відділення бакалаврату спеціальностей 133 Галузеве машинобудування (освітня програма «Галузеве машинобудування») та 171 Електроніка (освітня програма «Електронні інформаційні системи») взяли участь у гостьовій лекції, спікером якої виступив д-р наук, професор, керівник науково-дослідної групи з матеріалознавства напівпровідникових матеріалів університету м. Версаль (Франція) M. Vincent Sallet з презентацією на тему «Growth of semiconductor nanowires: a great opportunity to control crystal phase and study polytypism».

Фахівець детально розповів про перспективні методики вирощування одномірних напівпровідникових структур, особливості їх росту, їх фізико-хімічні властивості. У ході лекції професор M. Sallet також навів приклади отримання даних структур безпосередньо представниками власної наукової школи.

Лекція викликала великий інтерес у здобувачів освіти.