Попереджений – значить озброєний

12 квітня відбулася лекція для учасників клубів проєкту «Коло друзів», що діє за співпраці КФК СумДУ, БФ «Відень та за підтримки міжнародної благодійної організації Welthaus Graz.

Представники служби зв’язків з громадськістю та відділу цивільно-військового співробітництва 36-ї шляхо-відновлювальної бригади розповіли молоді про мінну безпеку. Зокрема, про види вибухонебезпечних предметів та ризики, пов’язані з натраплянням на них. Студенти також переглянули відеоролики про роботу саперів та механізми розмінування територій, усіяних вибуховими пристроями.

По завершенні заходу лектори роздали студентам інформаційно-попереджувальні листівки та поліграфічні матеріали відповідної тематики, а директорка БФ «Відень» Світлана Шут подякувала військовим за проведення профілактичної бесіди на актуальну для сьогодення тему.