Переможці XX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з англійської мови

Український освітній онлайн-портал «На Урок» створює необмежені можливості для обміну досвідом між освітянами та дає можливість проявити себе здобувачам освіти. З 16 січня по 23 лютого 2024 р. відбувалася XX Всеукраїнська олімпіада «На урок» з англійської мови (Зима–2024). Уже традиційно студенти Класичного фахового коледжу здобувають призові місця.

Цього року переможцями стали:

БАБІЧ Тетяна (2 гр.), ВОРОБЙОВА Софія (2 гр.) – диплом І ступеня.

ГЛУШАН Олег (3 гр.), КАРАСЕНКО Максим (2 гр.), КЛИМЕНКО Даніїл (2 гр.), РАБЦУН Олександра (3 гр.), САЛІЙ Гліб (821 гр.) – диплом ІІ ступеня.

ДЗЮБА Дарина (3 гр.), КУР’ЯНОВА Ірина (621 гр.), ПАВЛЕНКО Анна (621 гр.) – диплом ІІІ ступеня.

Викладач англійської мови коледжу ЛЕВЧЕНКО Олена вже вкотре отримала свідоцтво про підготовку переможців та подяку за активну участь в організації олімпіади.

Пишаємося вами! Бажаємо успіхів і наснаги у вивченні іноземної мови.