Актуальні питання освітньої галузі на Сумщині: засідання колегії Сумської обласної державної адміністрації

Директор Класичного фахового коледжу СумДУ Тетяна ГРЕБЕНИК взяла участь у засіданні колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, що відбулося 28 березня 2024 р. в онлайн-форматі. Також учасниками зустрічі були керівники органів управління освітою, директори закладів фахової передвищої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Було обговорено 5 питань, 3 з яких розглянуто в порядку контролю. Основну увагу приділено стану організації безпечного освітнього середовища в закладах фахової передвищої освіти Сумської області, проблемі організації харчування дітей.

Голова колегії, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА підбила підсумки засідання та вкотре наголосила на важливості питання збереження життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу.

Дякуємо колегам за активність та професіоналізм.