«Технологія укладання шарів з асфальтобетонної суміші»: гостьова лекція будівельної компанії RGM group для майбутніх спеціалістів дорожнього будівництва

04 квітня 2024 р. головний інженер будівельної компанії RGM group Олександр КУЧЕРЕНКО у супроводі викладача Класичного фахового коледжу СумДУ Тетяни ТАРАСЕНКО провів гостьову лекцію у змішаному форматі для здобувачів освіти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (освітньо-професійної програми «Будівництво, експлуатація та ремонт автомобільних доріг і аеродромів»).

Тема гостьової лекції – «Технологія укладання шарів з асфальтобетонної суміші». Напрям інформації є актуальним, так як для відновлення нашої країни треба володіти відповідними знаннями, вміннями та навичками.

У ході зустрічі Олександр КУЧЕРЕНКО розповів про особливості укладки асфальтобетонного шару. Він наголосив на важливості дотримання технології та своєчасного утримання елементів дороги, щоб строк служби автомобільної дороги був виправданий.

Укладання асфальтобетонних шарів виконується не лише під час будівництва дороги, а й ремонту. Так, спікер ознайомив майбутніх фахівців із видами ремонту, вимогами до якості цього процесу та методами контролю; показав на прикладах детальну технологію – крок за кроком. Також він розповів про режими роботи асфальтоукладальника, окремо окреслив методи контролю якості шарів асфальтобетону.

Особливий інтерес в учасників зустрічі викликав процес відновлення дорожнього одягу на конкретному об’єкті, поданий у кількох фото.

Лекцію супроводжувала цікава та сучасна презентація.

Також Олександр Миколайович ознайомив присутніх із особливостями їхньої обраної професії та з майбутніми перспективами роботи саме в RGM group. Такі відомості ще більше мотивують наших здобувачів освіти до старанного навчання.

Дякуємо RGM group та Олександру КУЧЕРЕНКУ за ініціативу проведення змістовної лекції. Чекаємо на подальші плідні зустрічі!