Вітаємо знавців історії – переможців XХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Зима–2024)

Нещодавно було оголошено результати ХХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» зимового періоду з історії. Здобувачі освіти Класичного фахового коледжу постійно є учасниками цього випробування, що розширює світогляд, поглиблює наукову ерудицію, дає цікавий досвід віртуального спілкування і можливість оцінити глибину власних знань.

Цього разу призові місця здобули:

ГАГЕНКО Павло (721 гр.), ГЛУШАН Олег (3 гр.), КАРАСЕНКО Максим (2 гр.), ЛУГОВОЙ Роман (821 гр.), САМОХА Даниїл (721 гр.), САМОХА Роман (2 гр.) – диплом І ступеня.

БАБІЧ Тетяна (2 гр.), ГАРБУЗ Дмитро (521 гр.), ДРОВНІКОВ Євгеній (521 гр.), КЛИМЕНКО Даніїл (2 гр.), КОНОПЛЕНКО Роман (2 гр.), МАДАЛІЄВ Артем (521 гр.), РАБЦУН Олександра (3 гр.), САЛЬЧЕНКОВ Андрій (421 гр.), ШПІЛЕР Едуард (521 гр.) – диплом ІІ ступеня.

КУР’ЯНОВА Ірина (621 гр.), ОТЮЦЬКА Марія (2 гр.), ПАВЛЕНКО Анна (621 гр.), ПОВОЛОЦЬКА Анна (3 гр.), ПОВОЛОЦЬКА Ольга (3 гр.), РОМАНЧУК Анна (2 гр.), СЕМЕНКО Владислав (521 гр.), ХОЛЯВЕНКО Валерія (2 гр.) – диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо викладачів коледжу ГЛИБЧЕНКА Віктора, ЄВТУШЕНКА Олександра та ОЧКАСОВА Володимира й знавців історії з чудовими результатами!

Здобутки наших обдарованих студентів наближають Україну до Перемоги! «У стані війни … національна історія стає зброєю і так само символом національного суверенітету, як територія, гімн, стяг, герб, Конституція. Відвернутися від неї – означає втратити частину суверенітету й суб’єктності», – доктор історичних наук, завідувач відділу історії України 20–30-х рр. ХХ ст. Інституту історії України НАНУ Лариса ЯКУБОВА.