Другокурсники побували на екскурсії у відділі поліції

28 березня студенти 521 та 821 груп в рамках виховної години відвідали Конотопський районний відділок поліції. Хлопцям розповіли про принцип роботи поліцейських зі зверненнями громадян, право затриманого на адвокатський захист, терміни тримання під вартою в залежності від виду злочину тощо. Показали кімнату для впізнання злочинців, ведення допитів та досудового розслідування. Найцікавішим для студентів виявився кабінет, де проводиться тестування на поліграфі. Лунало чимало запитань стосовно роботи детектора брехні, дехто навіть спробував себе відчути на місці того, кого перевіряють на поліграфі.

Знати свої права та бути законослухняним громадянином людина має ще з юного віку. А екскурсії до установ правоохоронних органів формують юридичну грамотність та є профілактичним засобом у скоєнні можливих правопорушень. Тож, сподіваємось, що отримана інформація додасть студентській молоді впевненості в собі та вбереже від скоєння злочинних дій у майбутньому.