Здобувачі освіти коледжу поглиблюють професійні навички з обраної спеціальності

Нещодавно, відповідно до навчального плану, для здобувачів освіти ІІ курсу освітнього ступеня молодший бакалавр, які навчаються за спеціальністю 015 Професійна освіта. Будівництво, спеціалізація 015.31 «Професійна освіта. Будівництво та зварювання» (освітньо-професійна програма «Професійна освіта. Будівництво та зварювання»), у межах вивчення дисциплін «Теорія зварних процесів» і «Технологія зварювання плавленням та джерела живлення» були проведені практичні заняття зі зварювання у виробничих майстернях Класичного фахового коледжу СумДУ.

Студенти опанували електродугове зварювання та зварювання в середовищі захисних газів СО2; детально ознайомилися з конструкцією обладнання та налаштуванням його під різні режими зварювання; спробували на практиці контактне зварювання неплавким електродом.

Важливо додати, що значну увагу було приділено техніці безпеки та вимогам до обладнання.

Здобувачі освіти з цікавістю та натхненням працювали під час занять.

Такі форми навчання є запорукою успішної професійної реалізації майбутніх фахівців, адже практичні навички – це основа розуміння процесів та технології зварювання.