Вітаємо знавців математики!

У кінці лютого було підбито підсумки XX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Зима–2024) з математики, в якій активну участь взяли здобувачі освіти Класичного фахового коледжу. Такі онлайн-змагання – це можливість продемонструвати свою винахідливість та творчість, адже завдання інтернет-олімпіади вимагали не лише математичного обчислення, а й аналізу, логічного мислення та здатності швидко реагувати на нестандартні ситуації.

Серед переможців:

ДЕМЕНТЬЄВ Владислав (421 гр.), ДЕМЕНТЬЄВ Максим (421 гр.), КЛИМЕНКО Даніїл (2 гр.), КУР’ЯНОВА Ірина (621 гр.), ОТЮЦЬКА Марія (2 гр.), ПОВОЛОЦЬКА Ольга (3 гр.) – диплом ІІ ступеня.

БАБІЧ Тетяна (2 гр.), ГАГЕНКО Павло (721 гр.), ГЛУШАН Олег (3 гр.), РОМАНЧУК Анна (2 гр.), САМОХА Даниїл (721 гр.) – диплом ІІІ ступеня.

Підготували наших знавців математики викладачі коледжу – ВАСИЛЬЧЕНКО Наталія та РЯЗАНЦЕВА Оксана.

Бажаємо подальших успіхів та вдалого розв’язання не тільки математичних, а й життєвих задач!