«Ми оцінюємо – нас оцінюють»

За таким принципом влаштоване життя і всі ми, хочемо того чи ні, стикаємося з цим щодня. 12 квітня у дискусійному клубі «Погляд», що діє за співпраці коледжу та БФ «Відень» за підтримки міжнародної організації Welthaus Graz, учасники говорили про роль критики та самокритики, важливість самооцінки для відчуття щастя. Психологічний тренінг на цю тему для відвідувачів клубу провела психологиня Класичного коледжу СумДУ Олена Юрченко.

Під час заняття молодь з допомогою відповідних вправ розкрила для себе такі поняття, як цінність і самоцінність, дослідила рівень власної самооцінки, вчилася презентувати себе та абстрагуватися від думки оточуючих та існуючих стереотипів. Найприємнішим стала вправа на дарування компліментів один одному. Гарний настрій та позитивна атмосфера заходу зарядили учасників енергією та додали впевненості в собі і власній індивідуальності.