Онлайн-засідання ОМО викладачів іноземної мови

20 березня 2024 р. відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань ЗФПО Сумської області викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ взяли участь в онлайн-засіданні ОМО викладачів іноземної мови.

Під час зустрічі було обговорено такі питання:

• «Академічна мобільність – крок до якісної освіти» (спікер – АНДРУЩЕНКО Оксана, директор МАН України в м. Ромни, викладач ВСП «Роменський фаховий коледж КНЕУ ім. В. Гетьмана»);

• «Використання платформи хTiles в роботі викладача» (спікер – КОЛОМІЄЦЬ Яна, викладач ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ»);

• «Нейромережі –чарівна скринька з нескінченним запасом креативних ідей» (спікер – Косова Тетяна, голова ОМО, викладач ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ»);

• «Педагогічний потенціал штучного інтелекту в навчанні англійської мови» (спікер – ІВАНОВ Іван, автор цифрового контенту, розробник платформи «Уміти», сервісу «Мій квест», тренер з інформаційних технологій в освіті, керівник в Центрі нової освіти, сертифікований учитель-експерт в Microsoft Ukraine).

Засідання пройшло на високому науково-методичному рівні, у доброзичливій та творчій атмосфері та дало можливість викладачам дізнатися важливу корисну інформацію та різноманітні сучасні тенденції щодо вдосконалення освітнього процесу з викладання іноземної мови.

Дякуємо організаторам та всім учасникам. Наближаємо Перемогу разом!