Участь в онлайн-засіданні ОМО викладачів математики як невід’ємна складова їх професійної компетентності

03 квітня 2024 р. викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ ВАСИЛЬЧЕНКО Наталія та РЯЗАНЦЕВА Оксана долучилися до роботи онлайн-засідання ОМО викладачів математики.

Під час зустрічі було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

• «Програми-помічники викладача» (доповідач – БАБЕНКО Наталія, викладач Путивльського фахового коледжу СНАУ);

• «Сучасні виклики для математики. Переваги та недоліки дистанційного навчання» (доповідачі – МАТВІЄНКО Ірина, ПРОКОПЕЦЬ Тетяна, викладачі Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ);

• «Калейдоскоп ідей. Позаурочний захід» (доповідач – ІВАЩЕНКО Оксана, викладач Роменського фахового коледжу СНАУ).

Також учасники засідання обговорили новації в роботі з обдарованою молоддю, олімпіадний рух, створення архіву задач. Подискутували щодо змін до Положення про олімпіаду з математики.

Участь викладачів коледжу у засіданнях ОМО є невід’ємною частиною розвитку їх професійної компетентності, забезпечує стабільний процес вдосконалення методичної роботи в закладі освіти, сприяє обміну власним досвідом, методиками роботи, надихає на пошук нових шляхів та рішень у своїй професійній діяльності.

І головне пам’ятати: «Предмет математики настільки серйозний, що корисно не втрачати можливість зробити його трохи цікавішим» (Блез ПАСКАЛЬ).