Кришечки збираємо – ЗСУ допомагаємо: коледжани активно долучилися до благодійної акції зі збору пластикових кришечок

Кришечки – це скарб, що рятує життя! Знали?

У Класичному фаховому коледжі СумДУ завершився благодійний збір пластикових кришечок від пляшок. Ця акція була ініційована працівниками закладу освіти з метою організації допомоги нашим захисникам та захисницям і зменшення рівня забруднення довкілля. Пластикові кришечки – це не сміття, а цінні відходи. Виручені кошти з переробки будуть спрямовані на потреби наших військових.

До збору долучилася потужна команда – здобувачі освіти, педагоги, працівники коледжу та всі небайдужі.

03 квітня учасники клубу «Соціальне волонтерство» (БФ «Відень» та КФК СумДУ) посортували зібрані пластикові кришечки відповідно до вимог та передали до пункту прийому, організованого відділом Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

Наближаємо Перемогу разом і продовжуємо волонтерську роботу!