Гідне представлення коледжу в обласній онлайн-олімпіаді з англійської мови

24 квітня 2024 р. на базі ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ» згідно з планом ОМО викладачів іноземної мови ЗФПО Сумської області відбулась обласна онлайн-олімпіада з англійської мови для здобувачів освіти I–II курсів ЗФПО Сумської області.

Участь у цьому інтелектуальному змаганні взяла і студентка Класичного фахового коледжу СумДУ ДЗЮБА Дарина (3 гр.), яку підготувала викладач ЛЕВЧЕНКО Олена.

Олімпіадні завдання різної форми, які необхідно було виконати протягом однієї години, були розроблені викладачами англійської мови обласних закладів освіти.

ДЗЮБА Дарина гідно представила Класичний фаховий коледж у цьому випробовуванні та показала ґрунтовні знання англійської мови.

Дякуємо Дарині за старанність, наполегливу працю та інтерес до вивчення іноземної мови. Бажаємо віри у свої сили, натхнення. Нехай участь в обласній онлайн-олімпіаді стане лише початком ще більших нових досягнень!

Висловлюємо вдячність викладачеві коледжу ЛЕВЧЕНКО Олені за високий професіоналізм і результативну працю.

Пам’ятаймо: «Щоб мова тобі повністю відкрилася, маєш бути залюбленим в неї» (Олесь Гончар).