PDFДрук

Академічна доброчесність як запорука якісної освіти: здобувачі коледжу отримали сертифікати, що засвідчують проходження онлайн-курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель»

Академічна доброчесність – чесний та відповідальний підхід як до освітньої, так і до наукової діяльності. Викладачі та здобувачі освіти Класичного фахового коледжу СумДУ велику увагу приділяють цьому питанню.

Так, студенти відділення «Комп’ютерних та електронних технологій» ГУТОРКА Віталій, 531 гр., спеціальність 171 Електроніка (освітньо-професійна програма «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації»), ГАГЕНКО Павло, 721 гр., та ПАНЧЕНКО Артем, 731 гр., спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія (освітньо-професійна програма «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»), взяли активну участь в онлайн-курсі «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель», успішно виконали фінальне творче завдання та отримали відповідні сертифікати.

Навчання тривало впродовж грудня 2023 р. – лютого 2024 р. Курс сприяє забезпеченню академічної доброчесності в освітньому і науковому середовищі та визначенню місця здобувачів вищої освіти у формуванні культури академічної доброчесності. Інформативні лекції, цікаві спікери, обговорення, дебати, самостійна робота, творчі завдання…

Під час академічного курсу було розглянуто такі питання:

• Який він, сучасний та доброчесний здобувач освіти?

• Чим озброєний здобувач освіти у боротьбі за академічну доброчесність?

• Порушення академічної доброчесності: які вони, як їх попередити і як з ними боротись?

• Академічна доброчесність та відкрита наука: у чому користь «відкритості» для здобувача освіти?

• Імерсивні технології навчання: «занурюємось» у процес;

• Інші важливі та цікаві кейси.

Онлайн-курс «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель» проходив у межах проєкту «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe» та співфінансувався Виконавчим агентством ЄС з освіти, аудіовізуальних засобів та культури в межах напряму «Жан Моне» програми Erasmus+.