Про підсумки атестації педагогічних працівників 2024

27 березня 2024 р. відбулося заключне засідання атестаційної комісії Класичного фахового коледжу.

Атестація педагогічних працівників 2024 проходила згідно з новим документом – Положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 р. № 805. Атестаційною комісією було розроблено критерії оцінювання викладачів для прийняття обґрунтованих рішень.

Цього разу процедуру атестації проходив 31 педагогічний працівник. Кожен надав низку матеріалів, що є підставою для підтвердження поданої інформації відповідно до критеріїв самооцінювання. Усе це доводить постійний розвиток в освіті, активну наукову й творчу діяльність педагогічних працівників.

Члени атестаційної комісії об’єктивно оцінили роботу педагогів, зазначили зростання їхньої професійної майстерності, виокремили напрямки особистісного розвитку.

На засіданні були дотримані регламент, кворум та інші важливі моменти для підтримки робочої атмосфери.

Результати атестації свідчать про систематичне підвищення фахового рівня педагогічних працівників, розвиток їх творчого потенціалу, вміння поділитися власним професійним досвідом – усе це спрямовано на підвищення ефективності освітнього процесу коледжу.

За результатами засідання ухвалено низку рішень у сфері атестації педагогічних працівників коледжу, зокрема:

• 2 викладачам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»;

• 2 викладачам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»;

• 21 педагогічному працівнику присвоєно / підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

• 6 педагогічних працівників атестовано на відповідність займаним посадам.

У свою чергу педагогічні працівники наголосили на високому рівні організованості методичного відділу зі створення комфортних і доступних умов для проходження атестації.

Як висновок, зазначимо, що процедура атестації педагогів відбулася в коледжі продуктивно та згідно з планом.