Майданчики незламності для незламної молоді!

Студенти, які є учасниками дискусійного клубу «Погляд», що діє за підтримки БФ «Відень та міжнародної Благодійної організації Welthaus Graz, взяли участь у проєкті «Майданчики незламності UA» . До речі, куратором проєкту є викладачка коледжу Марія Шуляк.

Під час першої зустрічі молодь знайомилася та спілкувалася на тему емоційного стану людини, її почуттів, а також того, як ними управляти. Під час зустрічі учасники також виготовили поробки для наших захисників та зарядилися позитивною енергією.

«Молоді обов'язково треба долучатися до таких тренінгів, адже це круто, цікаво та молодіжно!» - прокоментувала одна зі студенток-учасниць Валерія Галюк.

Бажаємо організаторам проєкту успішної його реалізації, а місцевій молоді – активності та зацікавленості заходами, які єднають!