Вітаємо наших студентів з перемогою їхнього театрального колективу у Всеукраїнському конкурсі!

Дар’я Лютенко та Володимир Кирій – здобувачі освіти Класичного коледжу СумДУ. А ще вони талановиті актори. Вже не перший рік займаються у місцевому театральному колективі «Смайл».

В останній день березня у місті Хуст «Смайл» відзначили як лауреата Всеукраїнського фестивалю незламних театрів FANTAZIA FEST. На цей конкурс юні театрали разом зі своїми наставницями представили вистави «Конотопська відьма» та зворушливу історію «Ра».

Крім того, Дар’я Лютенко була відзначена членами журі як виконавиця кращої жіночої ролі у виставі «Конотопська відьма» та отримала відповідний диплом.

Пишаємося талановитою молоддю Конотопа і нашими студентами особливо! Творчих успіхів та злетів вам, наші зірочки!