Макулатура рятує життя: коледжани провели збір паперових відходів на переробку та допомогу ЗСУ

У Класичному фаховому коледжі тривають благодійні заходи, метою яких є підтримка наших захисників і захисниць.

Зокрема, нещодавно було проведено збір макулатури. Тонни паперового сміття щорічно викидаються на звалища. Натомість макулатура може стати цінним ресурсом, адже передача паперових відходів на переробку допомагає зібрати кошти, які спрямовують на благодійні потреби. Також таким способом ми намагаємося берегти довкілля і виховувати культуру сортування сміття.

Співробітники коледжу та здобувачі освіти постійно підтримують цю ініціативу, яка вже стала традиційною. Так, 08 квітня в закладі було організовано вивіз зібраної макулатури до пункту прийому. Учасники клубу «Соціальне волонтерство» (БФ «Відень» та КФК СумДУ) допомогли завантажити автівку.

Такі акції – чудова можливість зробити свій вклад у нашу спільну перемогу! Дякуємо кожному, хто долучається, за небайдужість!