Соціальна педагогиня провела бесіду з мешканками гуртожитку на тему планування сім’ї

Нинішній час передбачає неабиякі вимоги до життя: вірно приймати рішення, думати, робити правильний вибір. А отже, жити «одним днем» сьогодні не можна. Для молоді надзвичайно важливо думати про майбутнє своєї власної сім’ї: про її створення, планування вагітності, народження дітей, збереження здоров’я, попередження небажаної вагітності, виховання дітей, а ще – вміння від усих цих речей отримувати щастя. Бо коли щаслива родина, то міцне й суспільство.

Як же спіймати те щастя за хвоста і утримати його в своїх обіймах на довгі роки? Молоді люди, котрі беруть шлюб, повинні володіти певними знаннями й уміннями в родинному житті, щоб створити щасливу родину. А саме: поважати свого партнера, і у відповідь мати повагу до себе. Не провокувати почуття провини. Пам’ятати, що сім'я - союз рівноправних. А тому приймати важливі рішення та обговорювати їх разом - під час таких сімейних рад кожен відчуватиме свою значимість. Створити сімейні традиції - ніщо не об'єднує людей краще, ніж спільна справа. Поважати старше покоління своєї родини. Цінувати мудрість батьків, досвід і турботу про вас. Ось про такі фактори підготовленості до родинного життя і йшла мова під час бесіди з мешканками гуртожитку. Сім’я - це диво Всесвіту. Краса Землі. Скарб життя людського – священний феномен давати нове життя.