Про якісну освіту та можливість її здобути в престижному коледжі

Розповісти про це учням 11-х класів ліцеїв м. Конотоп має на меті фахівець відділу підготовки до вступу та профорієнтаційної роботи Класичного фахового коледжу СумДУ Аліна БОЯРЧУК.

За якими спеціальностями в коледжі проводиться підготовка за освітніми ступенями «бакалавр» та «фаховий молодший бакалавр», про особливості вступу–2024, його новації, про пільгові категорії абітурієнтів – саме ці нюанси розкрила Аліна Василівна під час зустрічей з учнями 11-х класів у Конотопському ліцеї № 2 та Конотопському ліцеї № 14.

За непростих безпекових умов сьогодення навчатися саме у своєму місті, саме в одному з найстаріших закладів освіти регіону – чудовий раціональний вибір.

Ми завжди готові допомогти вам визначитися, а значить, правильно побудувати життєву траєкторію на шляху до Перемоги!