Психологічний тренінг про те, як пізнати і зрозуміти себе

30 квітня у Класичному фаховому коледжі СумДУ відбулася зустріч студентів гуртожитку з психологом гуманітарної місіїї " Проліска" Юлією Заярною. Було проведено заняття з елементами тренінгу " Себе пізнати - Себе розуміти", мета якого сприяти розвитку у студентів позитивного сприйняття себе, вираження позитивних емоцій, думок і почуттів, спонукання до роздумів про власне життя. Учасники відверто розповідали про свою мрію, улюблене місце відпочинку, музичні уподобання, хобі, улюблену страву. Усі ми різні, інколи наші мрії і бажання можуть збігатися, а іноді ні - і це чудово, бо тоді можна щось для себе запозичити один в одного. Пізнати самого себе - означає зрозуміти свій внутрішній світ і прийняти не тільки свої позитивні якості, а й негативні.