Виробнича практика як початок професійного шляху

На початку цього тижня здобувачі освіти відділення «Комп’ютерних та електронних технологій» Класичного фахового коледжу СумДУ розпочали свою останню виробничу практику перед складанням Державної атестації (Атестаційного екзамену) та отриманням диплома фахового молодшого бакалавра. Ця практика є надзвичайно важливою для закріплення теоретичних знань та набуття практичного досвіду в галузі електроніки та комп’ютерної інженерії.

Протягом наступних чотирьох тижнів здобувачі коледжу спеціальностей 123 Компʼютерна інженерія (освітньо-професійна програма «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж») та 171 Електроніка (освітньо-професійна програма «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації») матимуть можливість працювати на підприємствах міста, району, області, які потребують висококваліфікованих спеціалістів у зазначених сферах. Це чудова нагода застосувати свої навички та вміння, а також ознайомитися з реальними виробничими процесами та вимогами роботодавців. Виробнича практика допоможе здобувачам освіти розвинути професійні компетентності, набути цінного досвіду роботи в команді та зрозуміти специфіку майбутньої професії.

Сподіваємося, що майбутні фахівці максимально скористаються цією можливістю та продемонструють свої найкращі здібності. Нехай ця остання сходинка перед отриманням диплома стане для наших студентів джерелом нових знань, умінь та успішного початку кар’єри в галузі комп’ютерних та електронних технологій.