Коледжани взяли участь в онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології

26 квітня 2024 р. на базі ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ» відбулося онлайн-засідання ОМО викладачів хімії, біології та екології ЗФПО Сумської області, до участі в якому вже традиційно були залучені викладачі Класичного фахового коледжу СумДУ.

Під час зустрічі було розглянуто актуальні питання викладання природничих дисциплін, зокрема використання різноманітних освітніх платформ, інструментів, ресурсів та додатків; акцентовано увагу на роботі з обдарованою молоддю в умовах воєнного стану (участь здобувачів освіти ЗФПО в обласних онлайн-олімпіадах з біології та хімії, розробка відповідних Положень).

Дякуємо всім учасникам онлайн-засідання за конструктивну зустріч та професійний діалог.