Конструктивна зустріч-нарада викладачів фізичного виховання з директором коледжу

Нещодавно відбулася робоча нарада викладачів фізичного виховання, які працюють зі здобувачами освітнього ступеня молодший бакалавр, з директором коледжу Тетяною ГРЕБЕНИК, під час якої було обговорено важливі та актуальні питання, зокрема: стан підготовки акредитаційної справи освітньої програми «Фізична культура і спорт», організація освітнього процесу та проведення спортивних змагань за участю здобувачів освіти під час воєнного стану, головні пріоритети забезпечення фізичного здоров’я здобувачів освіти.

Тетяна Вікторівна уважно вислухала всі пропозиції та ідеї і наголосила, що освітня програма «Фізична культура і спорт» оновлюється відповідно до запитів ринку праці і роботодавців, динамічних змін у суспільно-політичному житті.

За результатами обговорення було ухвалено відповідні рішення та дано рекомендації щодо подальшої ефективної роботи.